Се продава Стан во нас. К.Вода


 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
Се продава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 67500 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 45 m2 Соби 2 Евид. број39753 Објавено 09-07-2024
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат Гаража Да

Се продава стан во кисела вода 44 м2. Приземје на мала зграда, со тераса и подрум.Станот се продава празен.Гаражно место достапно за 5000 евра 14 м2.Дневна , кујна со трпезарија и една спална соба.градско парно
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 1350

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 75 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 99000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 52 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 1250

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 72 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје