za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Најпопуларни Недвижнини

Се издава целосно опремен стан во Аеродром спроти Џеваир
EUR 230
За издавање

Се издава целосно опремен стан во Аеродром, спроти Џеваир Скопје Аеродром

Соби 0 Квадратура 50
Се продава стан 82 м2 во нас  Аеродром
MKD 0
За продавање

Се продава стан 82 м2, во нас. Аеродром Скопје Аеродром

Соби 0 Квадратура 82
Се продава трособен стан во Кисела Вода  Рампа
EUR 55000
За продавање

Се продава трособен стан во Кисела Вода , Рампа Скопје К.Вода

Соби 0 Квадратура 67
Se izdava stan vo Centar 65m2
EUR 200
За издавање

Se izdava stan vo Centar 65m2 Скопје Центар

Соби 0 Квадратура 0
ИТНО НОВ ВСЕЛИВ СТАН НА УЛПРАШКА
MKD 0
За продавање

(ИТНО) НОВ ВСЕЛИВ СТАН НА УЛ.ПРАШКА Скопје Тафталиџе 1

Соби 0 Квадратура 57
Се продава стан во Кисела Вода
MKD 0
За продавање

Се продава стан во Кисела Вода Скопје К.Вода

Соби 0 Квадратура 42
Се продава гарсоњера со подрум во Ново Лисиче
EUR 33000
За продавање

Се продава гарсоњера со подрум во Ново Лисиче Скопје Н.Лисиче

Соби 0 Квадратура 28
Издавам стан на 2 нивоа од 40 м2 во Карпош 1
MKD 0
За издавање

Издавам стан на 2 нивоа од 40 м2 во Карпош 1 Скопје Карпош 1

Соби 0 Квадратура 40

Нови недвижнини

PRODAVAM KUKA NA VODNO
EUR 180000
За продавање

PRODAVAM KUKA NA VODNO Скопје Центар

Соби 5 Квадратура 250
Се издава стан кај Универзална
MKD 0
За издавање

Се издава стан кај Универзална Скопје Центар

Соби 0 Квадратура 0
Се продава стан во Топанско Поле
EUR 65000
За продавање

Се продава стан во Топанско Поле Скопје Чаир

Соби 0 Квадратура 78
Се продава стан 54м2 во Кисела Вода
EUR 56000
За продавање

Се продава стан 54м2 во Кисела Вода Скопје К.Вода

Соби 2 Квадратура 54
Se prodava plac
EUR 27
За продавање

Se prodava plac Гевгелија

Соби 0 Квадратура 1920
Издавам стан на 2 нивоа од 40 м2 во Карпош 1
MKD 0
За издавање

Издавам стан на 2 нивоа од 40 м2 во Карпош 1 Скопје Карпош 1

Соби 0 Квадратура 40
Се издава стан во Кисела Вода погодно за студенти
MKD 10000
За издавање

Се издава стан во Кисела Вода (погодно за студенти) Скопје К.Вода

Соби 0 Квадратура 0
Се издава стан во Козле
MKD 0
За издавање

Се издава стан во Козле Скопје Козле

Соби 0 Квадратура 38