za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

огласи за продажба на станови во Скопје

Добијте понуда од агент
Се продава Станови во  нас Капиштец
€ 87050

Се продава Станови во нас. Капиштец

Соби 3 Квадратура 68m2
Се продава Станови во  нас Капиштец
€ 69200

Се продава Станови во нас. Капиштец

Соби 2 Квадратура 54m2
Се продава Станови во  нас Капиштец
€ 62720

Се продава Станови во нас. Капиштец

Соби 2 Квадратура 49m2
Се продава Станови во  нас Капиштец
€ 146000

Се продава Станови во нас. Капиштец

Соби 4 Квадратура 114m2
Se prodava
€ 48000

Se prodava

Соби 2 Квадратура 58m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Квадратура 85m2
Prodavam stan vo karpos
€ 37000

Prodavam stan vo karpos

Соби 3 Квадратура 60m2
Се продава Станови во  нас ЃПетров
€ 27500

Се продава Станови во нас. Ѓ.Петров

Соби 1 Квадратура 35m2
Се продава Станови во  нас Карпош 1
€ 54000

Се продава Станови во нас. Карпош 1

Соби 2 Квадратура 54m2
Се продава Станови во  нас Сингелиќ
€ 33000

Се продава Станови во нас. Сингелиќ

Соби 2 Квадратура 58m2
Се продава стан во Кисела Вода
MKD 0

Се продава стан во Кисела Вода

Соби 0 Квадратура 42m2