Добијте понуда од агент
Се продава Станови во  нас Центар
€ 110000

Се продава Станови во нас. Центар

Соби 3 Квадратура 80m2
Itno SE prodava Stan vo Cento
€ 50000

Itno SE prodava Stan vo Cento

Соби 2 Квадратура 65m2
Се продава Станови во  нас Тафталиџе 2
€ 178500

Се продава Станови во нас. Тафталиџе 2

Соби 4 Квадратура 113m2
Se prodava stan 35m2 vo Taftalidze 1
€ 66500

Se prodava stan 35m2 vo Taftalidze 1

Соби 2 Квадратура 35m2
Stan vo Gorce 38m2
€ 39900

Stan vo Gorce 38m2

Соби 2 Квадратура 38m2
Se prodava stan 52m²
€ 52000

Se prodava stan 52m²

Соби 2 Квадратура 52m2
Se prodava stan 68m2 vo Taftalidze 2
€ 66000

Se prodava stan 68m2 vo Taftalidze 2

Соби 3 Квадратура 68m2
SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA
€ 0

SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA!

Соби 0 Квадратура 32m2
MAL FUNKCIONALEN STAN VO GORCE PETROV
€ 38000

MAL FUNKCIONALEN STAN VO GORCE PETROV

Соби 2 Квадратура 32m2
Се продава стан во Хром
€ 70500

Се продава стан во Хром

Соби 2 Квадратура 42m2
 STAN vo gradba 43m2 - GRADSKI PARK
€ 0

STAN vo gradba 43m2 - GRADSKI PARK

Соби 2 Квадратура 43m2