Добијте понуда од агент
Се издава Станови во  нас Водно
€ 900

Се издава Станови во нас. Водно

Соби 4 Квадратура 125m2
Се издава Станови во  нас Водно
€ 450

Се издава Станови во нас. Водно

Соби 2 Квадратура 50m2
KONFOREN I MODEREN TROSOBEN STAN NA MIRNA I TIVKA LOKACIJAVODNO
€ 700

KONFOREN I MODEREN TROSOBEN STAN NA MIRNA I TIVKA LOKACIJA,VODNO

Соби 3 Квадратура 94m2
Се издава Станови во  нас Водно
€ 200

Се издава Станови во нас. Водно

Соби 3 Квадратура 70m2
Se prodava stan na VODNO
€ 155000

Se prodava stan na VODNO

Соби 3 Квадратура 92m2
Se prodava
€ 1000

Se prodava

Соби 4 Квадратура 92m2
Се продава Станови во  нас Водно
€ 128000

Се продава Станови во нас. Водно

Соби 4 Квадратура 71m2
Се издава Станови во  нас Водно
€ 500

Се издава Станови во нас. Водно

Соби 4 Квадратура 70m2