Добијте понуда од агент
СЕ ПРОДАВАИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 1800

СЕ ПРОДАВА/ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 81m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
€ 1276

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Соби 2 Квадратура 47m2
Се продава Станови во  нас ЃПетров
€ 41000

Се продава Станови во нас. Ѓ.Петров

Соби 1 Квадратура 57m2
CETIRISOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 KOMPLEKS MAKEDONIJA
€ 1850

CETIRISOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1, KOMPLEKS MAKEDONIJA

Соби 4 Квадратура 129m2
Prodavam 2-soben stan vo Gjorce Petrov
€ 1200

Prodavam 2-soben stan vo Gjorce Petrov

Соби 3 Квадратура 47m2
Se prodava stan 94m2
€ 1

Se prodava stan 94m2

Соби 0 Квадратура 94m2
DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1GRAND PRESTIZE
€ 1750

DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1,GRAND PRESTIZE

Соби 2 Квадратура 51m2