станови во Автокоманда

Добијте понуда од агент
TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA
€ 73000

TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA

Соби 3 Квадратура 70m2
Prodavam stan vo avtokomanda
€ 48000

Prodavam stan vo avtokomanda

Соби 2 Квадратура 52m2
Се продава стан во East Gate Living
€ 1500

Се продава стан во East Gate Living

Соби 1 Квадратура 53m2
Se izdava stan
MKD 12000

Se izdava stan

Соби 2 Квадратура 48m2
Stan vo Avtokomanda
MKD 80000

Stan vo Avtokomanda

Соби 4 Квадратура 76m2