станови во Автокоманда

Добијте понуда од агент
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АВТОКОМАНДА
MKD 1

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АВТОКОМАНДА

Соби 2 Квадратура 52m2
SE PRODAVA STAN 57 M2 -AVTOKOMANDA
€ 68000

SE PRODAVA STAN 57 M2 -AVTOKOMANDA

Соби 2 Квадратура 57m2
PRODAZBA GARSONJERA  POZADI EAST GATE 38 M2
€ 1500

PRODAZBA GARSONJERA POZADI EAST GATE 38 M2

Соби 1 Квадратура 38m2
PRODAZBA STAN AVTOKOMANDA 54M2
€ 68000

PRODAZBA STAN AVTOKOMANDA 54M2

Соби 2 Квадратура 54m2
AVTOKOMANDA UBAV I SVETOL STAN 80m2
€ 1150

AVTOKOMANDA UBAV I SVETOL STAN 80m2

Соби 3 Квадратура 80m2
TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA PAZARCETO
€ 63500

TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA ,PAZARCETO

Соби 3 Квадратура 61m2
Се продава стан 75м2 Автокоманда
€ 83000

Се продава стан 75м2, Автокоманда

Соби 3 Квадратура 75m2
Izdavanje stan za kratok prestoj
€ 30

Izdavanje stan za kratok prestoj

Соби 2 Квадратура 45m2