za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

недвижности во Карпош

Добијте понуда од агент
Се продава стан 55м2Хром
€ 45000

Се продава стан 55м2,Хром

Соби 2 Квадратура 55m2
Се продава куќа во Волково 160м2
€ 56000

Се продава куќа во Волково 160м2

Соби 5 Квадратура 160m2
Се продава стан во Хром54м2
€ 40000

Се продава стан во Хром,54м2

Соби 3 Квадратура 54m2
Се издава двособен стан 49м2Карпош 3
€ 250

Се издава двособен стан 49м2,Карпош 3

Соби 2 Квадратура 49m2
Se prodava opremen stan 69m2 kaj City Mall
€ 76000

Se prodava opremen stan 69m2 kaj City Mall

Соби 3 Квадратура 69m2
Се продава Плац 450м2 во Пржино
€ 90000

Се продава Плац 450м2 во Пржино

Соби 0 Квадратура 450m2
Се продава стан 69м2 опременТафталиџе
€ 85000

Се продава стан 69м2 опремен,Тафталиџе

Соби 2 Квадратура 69m2
Se prodava odlicen stan kaj nova zeeleznicka114m2
€ 108000

Se prodava odlicen stan kaj nova zeeleznicka,114m2

Соби 4 Квадратура 114m2