Гарсоњера во Скопје

Добијте понуда од агент
Се издава Станови во  нас КВода
€ 250

Се издава Станови во нас. К.Вода

Соби 0 Квадратура 26m2
GARSONJERA NA TOP LOKACIJA VO CENTAR
€ 250

GARSONJERA NA TOP LOKACIJA VO CENTAR

Соби 1 Квадратура 26m2
СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ
MKD 8500

СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ

Соби 1 Квадратура 20m2
Kupuvam hitno
MKD 1000

Kupuvam hitno

Соби 1 Квадратура 25m2
Se prodava garsonjera 25m2 vo Karpos 1
€ 41000

Se prodava garsonjera 25m2 vo Karpos 1

Соби 1 Квадратура 25m2
Издавам Гарсоњера во Кисела Вода
€ 200

Издавам Гарсоњера во Кисела Вода

Соби 1 Квадратура 26m2
Издавам Гарсоњера
€ 200

Издавам Гарсоњера

Соби 1 Квадратура 26m2
Garsonjera
MKD 900

Garsonjera

Соби 1 Квадратура 28m2