Добијте понуда од агент
Prodavam
€ 1100

Prodavam

Соби 3 Квадратура 99m2
Prodazba
MKD 1100

Prodazba

Соби 3 Квадратура 99m2
Се продава Станови во  нас Центар
€ 92000

Се продава Станови во нас. Центар

Соби 3 Квадратура 88m2
Stan
€ 28000

Stan

Соби 2 Квадратура 36m2
Продавам стан наместен и реновиран
€ 80000

Продавам стан наместен и реновиран

Соби 3 Квадратура 73m2
Se prodava stan vo Centar
MKD 0

Se prodava stan vo Centar

Соби 3 Квадратура 54m2
Се продава стан во центар 54м2
€ 45000

Се продава стан во центар 54м2

Соби 2 Квадратура 54m2
Stan 83m2 Kumanovo
€ 500

Stan 83m2 Kumanovo

Соби 3 Квадратура 83m2
Prodavam stan
€ 520

Prodavam stan

Соби 4 Квадратура 150m2