СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА Скопје / К.Вода € 1650 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 101 m2 Објавено 16-05-2024 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан во кисела вода

Станот е 85м2 + 16м2 подрум, се наоѓа на 1-ви кат од вкупно 2 ката. Располага со дневна со кујна, 2 сплани соби, тераса и бања. Има сопствено парно на тополтна пумпа. Станот е комплетно реновиран, а година на градба е 1962. Станот се наоѓа во близина на Шампионче.

Цена: 1650 евра/м2
Шифра: 555/2711
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 91000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 73 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 1350

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 75 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 1300

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Квадратура 104 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје