СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА Скопје / К.Вода € 99000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 52 m2 Објавено 11-06-2024 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан во кисела вода
Станот е 52м2, се наоѓа на 8-ми од вкупно 8 ката, без косини, во зграда со лифт.
Располага со дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби и бања. Реновиран во 2024. Има слободен паркинг пред зграда.
Цена: 99000 евра
Шифра: 555/2801
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 85000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 55 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 64000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 48 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 91000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 73 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје