СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА Скопје / К.Вода € 83500 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 104 m2 Објавено 02-04-2024 Телефон
4-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Се продава стан во кисела вода
Станот е 74м2со дополнителни 30м2 поткровје. Се наоѓа на 4-ти од вкупно 4 ката. Располага со дневна со кујна и трпезарија, 3 спални соби, 2 тераси и бања. Лоциран е во близина на Дом за слепи. Година на градба на зградата е 2000, а надградбата е направена во 2010.
Цена: 83500 евра
Шифра: 555/2524
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 95000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 58 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 64000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 48 m2
Се продава стан 54м2Кисела Вода
€ 56000

Се продава стан 54м2,Кисела Вода

Соби 2 Квадратура 54 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје