деловен-простор во Скопје

Добијте понуда од агент
СЕ ИЗДАВА ЛОКАЛ ВО КАПИШТЕЦ
€ 300

СЕ ИЗДАВА ЛОКАЛ ВО КАПИШТЕЦ

Соби 2 Квадратура 52m2
Prodavam dukjan vo centar
€ 1200

Prodavam dukjan vo centar

Соби 3 Квадратура 282m2
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
€ 1200

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 109m2
Prodavam podzemna garaza vo centar
€ 12000

Prodavam podzemna garaza vo centar

Соби 1 Квадратура 16m2
СЕ ПРОДАВА ДУЌАН ВО КАРПОШ 4
€ 56400

СЕ ПРОДАВА ДУЌАН ВО КАРПОШ 4

Соби 2 Квадратура 34m2