za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан во Тафталиџе 1, 60 м2


  • Се издава стан во Тафталиџе 1 60 м2
  • Се издава стан во Тафталиџе 1 60 м2
  • Се издава стан во Тафталиџе 1 60 м2
  • Се издава стан во Тафталиџе 1 60 м2
  • Се издава стан во Тафталиџе 1 60 м2
  • Се издава стан во Тафталиџе 1 60 м2
  • Се издава стан во Тафталиџе 1 60 м2
  • Се издава стан во Тафталиџе 1 60 м2
Се издава стан во Тафталиџе 1, 60 м2 Скопје / Тафталиџе 1 € 300 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 60 m2 Телефон
1-собен Спрат -

Станот е нов и комплетно опремен, има дневна соба со кујна, детска соба, спална соба, едно купатило и еден тоалет. Исто така има две тераси, една во дневната и една во детската соба. Станот се наоѓа на вториот кат.
Слободен е за вселување од 01.06.2020 год.
АлександарВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 552Тафталиџе
€ 300

Се издава трособен стан 552,Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 55 m2
Се издава трособен стан 86м2Тафталиџе
€ 250

Се издава трособен стан 86м2,Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2
Се издава двособен стан 53м2Тафталиџе
€ 220

Се издава двособен стан 53м2,Тафталиџе

Соби 2 Бањи Квадратура 53 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје