СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ


  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ Скопје / Тафталиџе 1 € 550 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 70 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан во Тафталиџе

Станот е 70м2, на високо приземје во зграда без лифт. Располага со дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби и бања. Има паркинг место. Ориентацијата е југо-исток. Греењето во станот е на струја. Лоциан е во близина на Yahya Kemal.

Цена: 550 евра/месечно
Шифра: 555/2572
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
€ 450

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 3 Квадратура 90 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
€ 250

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Соби 2 Квадратура 59 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје