СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1


  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 59 m2 Објавено 14-06-2024 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Се издава стан во Тафталиџе 1

Станот е 59м2, се наоѓа на 3-ти од вкупно 4 ката. Располага со дневна со кујна, 2 спални соби и бања. Греењето е на парно на струја и има клима. Се издава празен, има само опремена кујна и машина за перење. Ориентацијата е североисточна.
Зградата е прилично нова, пред 4 години.

Цена: 250 евра/месечно
Шифра: 555/2812
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
€ 450

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 3 Квадратура 90 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
€ 550

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 3 Квадратура 70 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје