СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ


  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ Скопје / Тафталиџе 1 € 450 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 90 m2 Телефон
3-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Се издава стан во Тафталиџе

Станот е 90м2, се наоѓа на 5-ти кат. Располага со дневна со кујна, 2 спални соби, тераса и бања. Има слободен паркинг пред зграда. Дополнително има подрумска просторија. Се издава полунаместен, со можност да се опреми комплетно, согласно потребите. Приклучен е на градско парно. Реновиран комплетно во 2019 година. Лоциран во близина на Веро Тафталиџе.

Цена: 450 евра/месечно
Шифра: 555/2586
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
€ 250

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Соби 2 Квадратура 59 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
€ 550

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 3 Квадратура 70 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје