СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ Скопје / Аеродром € 1920 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 33 m2 Објавено 11-06-2024 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава стан во Аеродром

Станот е 33м2, се наоѓа на приземје. Раполага со дневна просторија, спална соба, тераса и бања. Зградата е вселива од 2020.

Цена: 1920 евра/м2
Шифра: 555/2803
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 66000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 2 Квадратура 50 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 158000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 4 Квадратура 89 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 110000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 2 Квадратура 64 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје