СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ Скопје / Аеродром € 1920 For sell

CategoryСтанови Size 33 m2 Published 11-06-2024 Phone
2-собен Furniture Empty Floor -

Се продава стан во Аеродром

Станот е 33м2, се наоѓа на приземје. Раполага со дневна просторија, спална соба, тераса и бања. Зградата е вселива од 2020.

Цена: 1920 евра/м2
Шифра: 555/2803
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Total () real estates

Contact usHave a questions?

Similar real estates
Most searched: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје