СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ Скопје / Аеродром € 66000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Објавено 22-05-2024 Телефон
2-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Се продава стан во Аеродром

Станот е 50м2 (по имотен 34м2), се наоѓа на 6-ти кат во зграда со лифт. Располага со дневна со кујна и трпезарија, спална соба и бања. Приклучен е на централно греење. Дополнително има подрум од 4м2. Година на градба на зградата е 1984, а станот е реновиран во 2020. Ориентацијата е југозапад. Има слободен паркинг пред зграда.

Цена: 66000 евра
Шифра: 555/2735
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 158000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 4 Квадратура 89 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 110000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 2 Квадратура 64 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 150000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 4 Квадратура 100 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје