СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ Скопје / Аеродром € 158000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 89 m2 Објавено 16-05-2024 Телефон
4-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан во Аеродром веднаш после ЖелезниЧка Станица.
Станот е на 2 кат,располага со 3 спални соби,бања,дневна со трпезарија и кујна,тераса.
Станот се продава полунаместен.
Комплетно е реновиран.
Цена 158.000 евра
Шифра 555/2710
070/794-009
070/375-210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 99000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 2 Квадратура 76 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 1800

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 4 Квадратура 98 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 110000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 2 Квадратура 64 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје