СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ


  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ Скопје / Аеродром € 1 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 340 m2 Објавено 14-05-2024 Телефон
Повеќесобен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава куќа во долно лисиче

Куќата е 340м2, на 2 ката, со дворно место од 640м2. Располага со 2 дневни соби со кујна и трпезарија, 4 спални соби, тераси и бањи. Дополнително има гаража со тенда. Греењето е комбинирано, има камин и клими.

Цена: по договор
Шифра: 555/2700
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ
€ 140000

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ

Соби 6 Квадратура 120 m2
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ
MKD 170000

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ

Соби 6 Квадратура 150 m2
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ
€ 170000

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ

Соби 6 Квадратура 150 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје