СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ


  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ Скопје / Аеродром € 140000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 120 m2 Објавено 19-04-2024 Телефон
Повеќесобен Наместеност Празен Спрат -

Се продава куќа во населба Лисиче
Куќата е приземје +кат, располага со 120м2 внатрешна површина и 250м2 дворно место. Приземјето располага со дневна со кујна и трпезарија, мал тоалет и внатрешни скали, а 1-от кат има 3 спални соби и голема бања. Дополнително има гаража од 20м2.
Цена: 140000 евра
Шифра: 555/2203
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ
€ 1

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ

Соби 6 Квадратура 340 m2
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ
€ 170000

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ

Соби 6 Квадратура 150 m2
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ
MKD 170000

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ

Соби 6 Квадратура 150 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје