СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ


  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ Скопје / Аеродром € 170000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 150 m2 Објавено 02-04-2024 Телефон
Повеќесобен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Се продава куќа во населба Лисиче
Куќата е 150м2, на 3 ката, секој кат по 50м2, а целосната квадратура на плацот е 100м2. Приземјето располага со 1 спална соба, дневна со кујна и трпезарија и бања. Првиот кат располага со дневна соба со кујна и трпезарија и бања. Вториот кат има 3 спални соби и бања. Куќата е реновирана. Дополнително има подрумска просторија од 50м2.
Цена: 170000 евра
Шифра: 555/2518
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ
MKD 170000

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ

Соби 6 Квадратура 150 m2
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ
MKD 142800

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ

Соби 10 Квадратура 142 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје