Се издава Стан во нас. Тафталиџе 2


 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
Се издава Стан во нас. Тафталиџе 2 Скопје / Тафталиџе 2 € 290 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 60 m2 Соби 3 Евид. број39722 Објавено 15-05-2024
активен
Телефон
Спрат приземје

Се изнајмува 60 М2 трособенполунаместен стан во тафталиџе 2 на мирна локација.Станот е на приземје со градско парно и паркинг простор,идеален за деловен простор.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
€ 450

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 3 Квадратура 90 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
€ 550

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 3 Квадратура 70 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје