Добијте понуда од агент
Стан
€ 1500

Стан

Соби 3 Квадратура 87m2
AVTOKOMANDA UBAV I SVETOL STAN 80m2
€ 1150

AVTOKOMANDA UBAV I SVETOL STAN 80m2

Соби 3 Квадратура 80m2
Се продава стан 83м2 во Тафталиџе
€ 0

Се продава стан 83м2 во Тафталиџе

Соби 3 Квадратура 83m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 2500

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 127m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ
€ 400

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ

Соби 2 Квадратура 75m2
СЕ ПРОДАВА СТАН-ДУПЛЕКС ВО КАРПОШ
€ 1565

СЕ ПРОДАВА СТАН-ДУПЛЕКС ВО КАРПОШ

Соби 4 Квадратура 134m2
Стан од 52м2 на 1ви кат во Карпош 4
€ 1450

Стан од 52м2 на 1ви кат во Карпош 4

Соби 2 Квадратура 52m2
Продавам стан
€ 41250

Продавам стан

Соби 2 Квадратура 40m2
Prodavam 2 soben stan vo gjirce petrov
€ 1200

Prodavam 2 soben stan vo gjirce petrov

Соби 2 Квадратура 47m2
DVOSOBEN STAN VO HIPODROM 2KSANTIKA
€ 950

DVOSOBEN STAN VO HIPODROM 2,KSANTIKA

Соби 2 Квадратура 44m2
Се продава стан 77м2 центар
€ 1

Се продава стан 77м2, центар

Соби 2 Квадратура 77m2