Добијте понуда од агент
СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО КАПИШТЕЦ
€ 350

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО КАПИШТЕЦ

Соби 2 Квадратура 43m2
PRODAZBA GARSONJERA  POZADI EAST GATE 38 M2
€ 1500

PRODAZBA GARSONJERA POZADI EAST GATE 38 M2

Соби 1 Квадратура 38m2
Prodavam 2 so en stan vo Gjorce Petrov
€ 1200

Prodavam 2 so en stan vo Gjorce Petrov

Соби 2 Квадратура 47m2
TROSOBEN STAN VO AERODROM VERO
€ 1250

TROSOBEN STAN VO AERODROM, VERO

Соби 3 Квадратура 79m2
Се продава трособен стан 59м2 Квода
€ 1450

Се продава трособен стан 59м2, К.вода

Соби 3 Квадратура 59m2
Се прдава стан 87м2Карпош3
€ 1700

Се прдава стан 87м2,Карпош3

Соби 4 Квадратура 87m2
Prodavame stanovi vo gjorce petrov
€ 1100

Prodavame stanovi vo gjorce petrov

Соби 47 Квадратура 47m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 280

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 87m2