za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • 23491-KOZLE 3-SOBEN STAN VO NOVA ZGRADA
  • 23491-KOZLE 3-SOBEN STAN VO NOVA ZGRADA
  • 23491-KOZLE 3-SOBEN STAN VO NOVA ZGRADA
  • 23491-KOZLE 3-SOBEN STAN VO NOVA ZGRADA
  • 23491-KOZLE 3-SOBEN STAN VO NOVA ZGRADA
  • 23491-KOZLE 3-SOBEN STAN VO NOVA ZGRADA
  • 23491-KOZLE 3-SOBEN STAN VO NOVA ZGRADA
  • 23491-KOZLE 3-SOBEN STAN VO NOVA ZGRADA

23491-KOZLE, 3-SOBEN STAN VO NOVA ZGRADA Скопје / Козле EUR 88000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 81 m2 Соби 3 Евид. број Телефон

23491 - SE PRODAVA STAN VO KOZLE, 81 M2, 3-SOBEN, NA 1 KAT, VO ZGRADA OD 2005 GODINA NA GRADBA, POSEDUVA EDNA TERASA, IMA + 13 M2 GARAZA, IMA SEVERNA I JUZNA ORIENTACIJA, CENA - 88.000 EVRA


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Floks - agencija za nedviznostiВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA LUX 3 SOBEN STAN VO CENTAR NOVA ZGRADA
EUR 350

DOMIK IZDAVA LUX 3 SOBEN STAN VO CENTAR NOVA ZGRADA

Соби 3 Квадратура 60 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 55000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 2 Квадратура 48 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid