za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA


  • DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
  • DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
  • DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
  • DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA Скопје / Тафталиџе 1 € 64000 За продавање

Категорија Квадратура 56 m2 Соби 3 Евид. број258583 Телефон

Agencija Domik prodava 3-soben stan 56 m2 vo Taftalidze kaj Nova gimnazija vo nova zgrada Cena: 64.000 Evra so vkluceno ddv %5 - sifra 258583
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Домик недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
€ 55000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 2 Бањи Квадратура 48 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA
€ 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA

Соби 3 Бањи Квадратура 56 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
€ 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici