• Se prodava 3-sob stan 62m2-Taftalidze 1
  • Se prodava 3-sob stan 62m2-Taftalidze 1
  • Se prodava 3-sob stan 62m2-Taftalidze 1
  • Se prodava 3-sob stan 62m2-Taftalidze 1
  • Se prodava 3-sob stan 62m2-Taftalidze 1
  • Se prodava 3-sob stan 62m2-Taftalidze 1
  • Se prodava 3-sob stan 62m2-Taftalidze 1
Se prodava 3-sob stan, 62m2-Taftalidze 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 66300 За продавање

КатегоријаПродажба на станови и куќи Квадратура 62 m2 Соби 3 Евид. бројJ2759 Телефон

Sifra: J2759
Se prodava stan vo Taftalidze 1, 61m2 na 3 kat vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja, terasa. Stanot poseduva i garazno mesto.
Cena: 66300 evra

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Новел НедвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava komforen stan 62m2 Taftalidze 1
€ 70000

Se prodava komforen stan 62m2 ,Taftalidze 1

Соби 2 Бањи Квадратура 62 m2
Se prodava stan Karpos 4 62m2
€ 48000

Se prodava stan Karpos 4 ,62m2

Соби 2 Бањи Квадратура 62 m2
Se prodava odlicen stan 62m2DEBAR MAALO
€ 77000

Se prodava odlicen stan 62m2,DEBAR MAALO

Соби 2 Бањи Квадратура 62 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје