• Se prodava 3-sob stan 90m2 vo Pestani-Ohrid
  • Se prodava 3-sob stan 90m2 vo Pestani-Ohrid
  • Se prodava 3-sob stan 90m2 vo Pestani-Ohrid
  • Se prodava 3-sob stan 90m2 vo Pestani-Ohrid
  • Se prodava 3-sob stan 90m2 vo Pestani-Ohrid
  • Se prodava 3-sob stan 90m2 vo Pestani-Ohrid
  • Se prodava 3-sob stan 90m2 vo Pestani-Ohrid
  • Se prodava 3-sob stan 90m2 vo Pestani-Ohrid
Se prodava 3-sob stan, 90m2 vo Pestani-Ohrid Скопје / Центар € 99000 За продавање

КатегоријаПродажба на станови и куќи Квадратура 90 m2 Соби 3 Евид. бројЈ2756 Телефон

Sifra Ј2756
Agencija Novel pordava polunamesten stan vo ohrid vo kompleksot Aqua Blue vo blizina na Pestani. Stanot raspolaga so povrsina od 90m2 stanbena povrsina so 2 spalni sobi, 2 kupatila, komplet namestena kujna, 17m2 terasa, 14m2 garaza. Se naoga na prva linija do ezero. Stanot e vo nova zgrada na 4-ti kat.
Cena 99.000Eur

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. 389 (0) 2 3241 154
mob. 389 (0) 78 454 916
e-mail. contact@novelestate.com
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Новел НедвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava nov 2-sob stan vo Pestani-Ohrid
€ 58000

Se prodava nov 2-sob stan vo Pestani-Ohrid

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2
Se prodava stan vo Ohrid 133m2-Pestani
€ 133000

Se prodava stan vo Ohrid, 133m2-Pestani

Соби 3 Бањи Квадратура 133 m2
Se prodava stan vo Ohrid
€ 99600

Se prodava stan vo Ohrid

Соби 3 Бањи Квадратура 83 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје