za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

  • DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
  • DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA Скопје / Тафталиџе 1 EUR 55000 За продавање

Категорија Квадратура 48 m2 Соби 2 Евид. број258582 Телефон

Agencija Domik prodava 2-soben stan 48 m2 vo Taftalidze kaj Nova gimnazija vo nova zgrada Cena: 55.000 Evra so vkluceno ddv %5 - sifra 258582

/


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Домик недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 2 Квадратура 45 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo