mk Се продава кукја во центар - 286м2 350,000€ - 51872

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава кукја во центар - 286м2


  • Се продава кукја во центар - 286м2
  • Се продава кукја во центар - 286м2
  • Се продава кукја во центар - 286м2
Се продава кукја во центар - 286м2 Скопје / Центар € 350000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 286 m2 Телефон
Повеќе Станови Наместеност Празен Спрат - Состојба Реновиран Гаража Да Подрум Да Греење Друго Паркинг Гаража

Се продава куќа во центар (локација позади универзална сала), со три посебни станови (три спрата), секој од становите е трособен со тераса и еден од становите има додатно уште еден балкон, во цената е вклучен и подрум за секој од становите, деловен простор (2 х 15м2) и двор со паркинг место. Становите се опремени со Daikin инвертори/клима уреди со голема енергетска ефикасност за греење/ладење.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДејанВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
Се продава стан 54м2Центар
€ 81000

Се продава стан 54м2,Центар

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
Се продава стан 79м2Центар
€ 80000

Се продава стан 79м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 79 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје