СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР Скопје / Центар € 250000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 113 m2 Објавено 14-05-2024 Телефон
Повеќесобен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Се продава стан во Центар

Станот има вкупно 113м2 (по имотен 104м2), се наоѓа на 3-ти кат, истиот е поделен на 2 засебни стана, дополнително има таванска просторија, со можност да се направи дуплекс. Располага со вкупно 5 соби, 2 тераси како и паркинг простор. Ориентацијата е југ. Година на градба на зградата е 1932, реновиран е комплетно во 2019.

Цена: 250000 евра
Шифра: 555/2704
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 2500

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 127 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР
€ 90800

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Соби 2 Квадратура 45 m2
СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 180000

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 77 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје