СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР


  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР Скопје / Центар € 2500 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 127 m2 Објавено 02-04-2024 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава нов стан во Центар

Станот е 127м2, на 3-ти од вкупно 6 ката, во зграда со лифт. Располага со дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби, 2 тераси и 2 бањи. Дополнително има гаража од 15м2 на - 2 ниво. Станот е лоциран во близина на хотел Дувет. Се продава наместен.

Цена: 2500 евра/м2
Шифра: 555/2501
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВАИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 1800

СЕ ПРОДАВА/ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 81 m2
Се продава стан 79м2Центар
€ 80000

Се продава стан 79м2,Центар

Соби 3 Квадратура 79 m2
Се продава стан 92м2Центар
€ 1250

Се продава стан 92м2,Центар

Соби 3 Квадратура 92 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје