za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Стан на приземје во Кисела Вода – 57 м2

  • Стан на приземје во Кисела Вода – 57 м2
  • Стан на приземје во Кисела Вода – 57 м2
  • Стан на приземје во Кисела Вода – 57 м2
  • Стан на приземје во Кисела Вода – 57 м2
  • Стан на приземје во Кисела Вода – 57 м2
  • Стан на приземје во Кисела Вода – 57 м2
  • Стан на приземје во Кисела Вода – 57 м2
Стан на приземје во Кисела Вода – 57 м2 Скопје / К.Вода EUR 47000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 57 m2 Телефон

Се продава стан на приземје во Кисела Вода (наспроти Општината) со површина од 57 м2 со балкун од 4 м2 и визба од 10 м2.

Станот има =
• дневна со клима и балкун -
• кујна со трпезарија -
• спална со голем вграден плакар -
• остава -
• целосно реновирано купатило со проточен бојлер и затворена туш кабина -
• електронско обезбедување за влез во зградата -
• градско парно греење од БЕГ -
• голем и бесплатен паркинг -
• можност со мала адаптација да се добие уште една спална соба.

Станот е многу топол, гледа во уреден парк со дрвја и се наоѓа во исклучително мирна и тивка околина без возила, деца и бучава.
Веднаш до станот се наоѓа банка, градинка, училиште, постојќи за градски превоз, супермаркети, зелен пазар и други објекти за сите најнеопходни потреби.
Станот може да се купи и целосно наместен со дополнително плаќање по договор.

ЦЕНА = 47.000 evra


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

продавачВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA
EUR 50000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 51 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 42000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 EM2
EUR 56000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 E/M2

Соби 3 Бањи Квадратура 72 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici