СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА


  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА Скопје / К.Вода € 50000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 28 m2 Објавено 06-06-2024 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава нов стан во кисела вода

Станот е 28м2, се наоѓа на 8-ми кат во нова зграда од 2024 година. Располага со дневна просторија, една спална соба, тераса и бања. Греењето во станот е на градско парно.

Цена: 50000 евра
Шифра: 555/2791
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 1650

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 52 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 1300

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Квадратура 104 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 85000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 55 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје