СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА Скопје / К.Вода € 1300 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 104 m2 Објавено 11-06-2024 Телефон
4-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Се продава стан во кисела вода

Станот е 104м2, се наоѓа на 2-ри кат во зграда без лифт. Располага со дневна со кујна и трпезарија, 3 спални соби, 2 тераси и бања. Дополнително има остава и подрум. Греењето во станот е на струја. Ориентацијата е источна. Има слободен паркинг пред зграда. Станот е лоциран во близина на ОУ невене Георгиева -Дуња.

Цена: 1300 евра/м2
Шифра: 555/2800
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 1650

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 101 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 110200

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 68 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 1650

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 52 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје