za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава стан во центар


  • Се продава стан во центар
  • Се продава стан во центар
  • Се продава стан во центар
  • Се продава стан во центар
  • Се продава стан во центар
  • Се продава стан во центар
Се продава стан во центар Скопје / Центар € 25000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 31 m2 Објавено 28-06-2021 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат Состојба Нов Греење На струја Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Продавам сутерен 31 м2 кај државна болница
ОгласиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 54м2Центар
€ 81000

Се продава стан 54м2,Центар

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
Се продава стан 79м2Центар
€ 80000

Се продава стан 79м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 79 m2
Се продава стан 92м2Центар
€ 1250

Се продава стан 92м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 92 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici