za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава стан во Аеродром

  • Се продава стан во Аеродром
  • Се продава стан во Аеродром
  • Се продава стан во Аеродром
  • Се продава стан во Аеродром
Се продава стан во Аеродром Скопје / Аеродром EUR 48000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 45 m2 Објавено 13-10-2020 FB Линк Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Prodavam stan vo Aerodrom-Ostrovo pozadi Skopjanka, 45 m2 + 9 m2 podrum, stanot e na 3 sprat. Novi PVC prozori, nova fasada i uredna dokumentacija


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Danica NestorovskaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2
EUR 54000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA
EUR 29000

DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA

Соби 1 Бањи Квадратура 27 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici