СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ Скопје / Тафталиџе 2 € 252000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 131 m2 Објавено 20-05-2024 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан во Тафталиџе

Станот им вкупна површина од 131м2, од која станбена површина е 71м2 и тераса од 60м2. Располага со дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби. Се наоѓа на приземје. Има сопствено парно. Постои опција за комплетно орпемен да се купи.
Лоциран е во близина на city mall.

Цена: 252000 евра
Шифра: 555/2717
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
€ 2300

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Соби 3 Квадратура 71 m2
СЕ ПРОДАВА ДУПЛЕКС-СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2
€ 86000

СЕ ПРОДАВА ДУПЛЕКС-СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

Соби 3 Квадратура 69 m2
СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
€ 495600

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Соби 4 Квадратура 140 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје