СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 2300 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 71 m2 Објавено 20-05-2024 Телефон
3-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Се продава стан во Тафталиџе 1

Станот е 71м2, се наоѓа на 4-ти кат. Располага со дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби, тераса, бања и гостински тоалет. Станот се наоѓа во зградата на Настел.

Цена: 2300 евра/м2
Шифра: 555/2719
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
€ 252000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 3 Квадратура 131 m2
СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
€ 495600

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Соби 4 Квадратура 140 m2
Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
€ 48000

Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Квадратура 50 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје