Се продава Стан во нас. К.Вода


  • Се продава Стан во  нас КВода
  • Се продава Стан во  нас КВода
  • Се продава Стан во  нас КВода
  • Се продава Стан во  нас КВода
  • Се продава Стан во  нас КВода
Се продава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 56500 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 58 m2 Соби 0 Евид. број39701 Објавено 27-04-2024
активен
Телефон
Спрат 8 кат 8 кат Гаража Да Лифт Да Паркинг Гаража

Се продава стан од 33м2+25м2 тераса
нас.кисела вода
Дневна,кујна,претсобје,купатило,
8 ми кат од 8
Парно
Лифт
Тераса 25м2 покриена
Имотен лист за 58м2
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 2

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Квадратура 75 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 1350

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 75 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 95000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 58 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје