Се продава Стан во нас. Центар


 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
Се продава Стан во нас. Центар Скопје / Центар € 99000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 46 m2 Соби 2 Евид. број39682 Објавено 15-05-2024
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат Гаража Да Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Гаража

Се продава стан во близина на Католичка црква 38 м2 + 8 м2 тераса и подрум 1 м2.Посебна спална соба.Станот е на прв кат со лифт.Поседува чист имотен лист.Подземно паркинг место.Комплетно наместен стан во срцето на градот.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 2500

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 127 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 250000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 5 Квадратура 113 m2
СЕ ПРОДАВАИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 1800

СЕ ПРОДАВА/ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 81 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје