• СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ Скопје / Козле € 2000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 41 m2 Објавено 11-06-2024 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан во Козле

Станот е 41м2, се наоѓа на 1-ви кат во зграда со лифт. Располага со дневна со кујна и трпезарија, спална соба и бања. Има сопствено греење. Ориентацијата е јужна. Дополнително има паркинг место од 14м2 на -1 ниво и остава од 4м2 на - ниво. Се наоѓа во близина на домот за стари лица Феникс.

Цена: 2000 евра/м2
Шифра: 555/2802
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
€ 2000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 5 Квадратура 177 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
€ 1600

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 2 Квадратура 62 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
€ 90300

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 2 Квадратура 46 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје