• СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ Скопје / Козле € 2000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 177 m2 Објавено 14-05-2024 Телефон
Повеќесобен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан во Козле

Станот е 149м2, со тераса од 28м2, се наоѓа на 1-ви кат. Располага со дневна со кујна и трпезарија, 4 спални соби, 3 купатила. Комплетно е опремен и реновиран.
Лоциран е во близина на Макпетрол бензиската.

Цена: 2000 евра/м2
Шифра: 555/2672
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
€ 1600

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 2 Квадратура 62 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
€ 90300

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 2 Квадратура 46 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје