СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ Скопје / Аеродром € 1250 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 74 m2 Објавено 28-05-2024 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава стан во Аеродром

Станот е 74м2 +5м2 подрум, се наоѓа на 4-ти од вкупно 7 ката во зграда со лифт. Располага со дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби, тераса и бања. Има бесплатен паркинг пред зграда. Се наоѓа во близина на трговскиот центар Лиса.

Цена: 1250 евра/месечно
Шифра: 555/2745
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 66000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 2 Квадратура 50 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 1920

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 2 Квадратура 33 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 158000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 4 Квадратура 89 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје