СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА


  • СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА Скопје / К.Вода € 75000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 108 m2 Објавено 06-06-2024 Телефон
4-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Се продава четворособен стан во кисела вода

Станот е 78м2 + 30м2 поткровје, одностно 108м2 вкупна станбена површина. Се наоѓа на 4-ти кат во зграда без лифт. Има слободен паркинг пред зграда.

Цена: 75000 евра
Шифра: 555/2784
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 1350

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 75 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 50000

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 28 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 99000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 52 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје